Oriflame nasıl sipariş verilir?

1-SİPARİŞ NASIL OLUŞTURULUR ?

  Katalog'daki her ürünün kod numarası vardır. Sizden istenen ürünlerin kod ve adetlerini kendinize liste şeklinde yazıyorsunuz. Size verilecek olan danışman kod numaranız ve şifrenizle sisteme giriş yapıp kendi siparişlerinizi veriyorsunuz. İlk siparişiniz için lütfen direktörünüzden destek alınız.

2-ÜRÜNLER NE ZAMAN GELİR ?

   Eğer gecikmiş borcunuz yoksa sipariş verdikten 2-3 gün içinde kargo ile teslim edilir. Ürünler yurtiçi kargo ile elinize ulaşmaktadır. Kargolar ücretsiz teslim edilir.

3-NE KADAR KARGO ÜCRETİ ÖDERİM ?

   Katalogdaki her ürünün bir BP puanı vardır. Toplam 150 BP puan sipariş topladığınızda kargo ücreti ödemezsiniz. 150 BP altındaki siparişlerden 6,3 TL hizmet bedeli kesilir. Ancak Oriflame ÜCRET SIFIRLAMA KODU altında her katalog dönemimde farklı bir ürünü kargo ücreti olarak belirlemiştir. Ücret sıfırlama kodunu sepetinize eklediğiniz o ay belirlenmiş olan ürünü 7 TL' ye alarak kargo ücreti ödemek zorunda kalamazsınız. Örn. Siparişinizin 50 Bp tuttuğunu düşünelim. Sepetinize otomatik olarak 6,3 TL kargo bedeli eklenecektir. Ancak ücret sıfırlama kodunu eklerseniz sepetinize, hem belirlenen ürünü 7 TL' ye almış olursunuz, hem de ilave kargo ücreti ödememiş olursunuz.

4-ÜCRETİ NASIL VE NE ZAMAN ÖDERİM ?

   Siparişlerinizi isterseniz hemen kredi kartıyla tek çekim olarak anında ödeyebilir, isterseniz İŞ BANKASI’ndan otomatik ödeme talimatıyla ödeyebilir, İsterseniz de PTT ile havale yapabilirsiniz. Faturaların ödeme süresi kesim tarihinden itibaren 21 gündür.

5-ÜYE OLUNCA ÜRÜNLER BANA HANGİ FİYATTAN GELECEK?

   Üyelere bütün ürünler indirimli fabrika fiyatından gelmektedir. Katalogdaki fiyat satış fiyatıdır.

6-MÜŞTERİ PARFÜMLERİ NASIL TANIYACAK ?

   Parfüm ve ruj numunesinden oluşan setlerimiz mevcuttur. Numune setlerinden alarak ürünleri deneyerek alabilirsiniz. İsterseniz numuneleri tek de satın alabilirsiniz.

7-HEDİYE KAZANIYORMUYUM YA DA BEDAVA ÜRÜN ?

  Evet, her ay belli bir BP li puana hediye verilmektedir. Yeni üyeler, ilk 3 ay boyunca 100 BP lik sipariş verdiğinde katalogdan 200 TL değerindeki ürünleri toplam 15 TL ödeyerek alma hakkına sahip oluyorlar. Ayrıca her ay belirlenen hedeflere ulaşmanız durumlarda hediyeler de kazanmaktasınız. Hediyeler bir sonraki siparişinizle gönderilecektir.

8-DEVAMLI OLARAK SİPARİŞ VERME ZORUNLULUĞU VAR MI?

   Oriflame' de devamlı olarak sipariş verme zorunluluğu yoktur. İstediğiniz zaman istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !